www by :tt:
   
 
  : firmast :
.......................................................................................

Täname, et tunnete huvi meie ettevõtte vastu!

AS Tecars on tüüpprojektelamuid ehitav ettevõte. Oma tegevuses kasutame kaubamärki "Majakaup" . Elumajade ehitusega oleme tegelenud aastast 1995, seega omame antud valdkonnas üle 10-aastast kogemust.

Meie sihtgrupiks on pered, kes on ostnud krundi ja soovivad ehitada maja. Kui Teile meeldib mõni meie poolt pakutavatest mudelitest, siis aitame Teid meeleldi valitud maja sobilikuks kujundamisel.

"Majakaup" pakub täisteenust st. me koostame ehitusprojekti, võtame vajalikud kooskõlastused, ehitusloa ja ehitame maja valmis. Pöörame majade projekteerimisel ja ehitamisel suurt rõhku hoone konstruktsioonide tugevusele. Vundamendid valame eranditult monoliitbetoonist, mis on küll kallim, kuid annab hoonele jäikust ja stabiilsust kogu selle kasustusajaks. Puitkarkass hoonete puhul kasutame topeltkarkasse (puit + metallkarkass). Katusekonstruksioonides kasutame ogaplaatferme, mis suurendavad hoone jäikust ja ehituse täpsust. Kivimajade ehitamiseks kasutame AEROC väikeplokke.

"Majakaup" omab ka väikest ehitusmaterjalide poodi, kus kliendil on mugav teha siseviimistlusmaterjalide ja värvitoonide valikut.

Lihtsa ja mugava kodu oma perele leiate siit: Majakaup :: Ehitus

    :tt:  
© copyright 2003-2007